Alisa Schmidt yra sportininkė iš Vokietijos, užkariavusi „Instagram“

Vokietijos bėgikė Alice Schmidt plačiajai visuomenei tapo žinoma 2017 m. Tada leidinys „Busted Coveragе“ pripažino ją seksualiausia sportininke pasaulyje. Štai kaip mergina užsiėmė profesionaliu sportu ir laimėjo beveik milijono abonentų meilę socialiniuose tinkluose.

Schmidtas gimė 1998 m. lapkričio 8 d. Vokietijos mieste Ingolštate. Nuo vaikystės mergina norėjo tapti sportininke, o tėvai ją išsiuntė į lengvosios atletikos skyrių. Atletiką pradėjau Ingolštate būdama šešerių ar septynerių metų “, - prisimena Alice.

2017 m. Schmidtas iškovojo sidabrą su Vokietijos rinktine 4x400 estafetėje Europos iki 20 metų čempionate. O 2019 m. Mergina iškovojo Europos čempionato U23 estafetės bronzą.

Alisa mano, kad jos pagrindinis sportinis tikslas yra dalyvauti vasaros olimpinėse žaidynėse Tokijuje. Mergina svajoja ten varžytis dėl medalių su kitais bėgikais.

Šlaunikaulio šviesiaplaukė laikoma kylančia žvaigžde Vokietijoje. lengvoji atletika. Schmidtas specializuojasi bėgimo trumpuoju atstumu - 200, 400 ir 800 metrų, taip pat 4x400 metrų estafetėje.

Schmidt savo nuotraukomis reguliariai džiugina gerbėjus, o jos „Instagram“ paskyra išaugo iki 700 000 prenumeratorių.

Alisos profilis atkreipė daugelio žiniasklaidos priemonių dėmesį. Mergina jau atsisakė pasiūlymo pozuoti žurnalui „Playboy“. Jos manymu, sportas turėtų būti pirmas.

Schmidtas treniruojasi šešis kartus per dieną. savaitę. Alisa užsiima ne tik bėgimu: ji daug laiko praleidžia sporto salėje ir daug dėmesio skiria jėgos treniruotėms.

Alisa stengiasi laikytis tinkamos mitybos, tačiau tuo pačiu savimi neapsiriboja. Mergina prisipažįsta, kad mėgsta šokoladą.

Alice daug keliauja laisvalaikiu nuo sporto. Ji keliauja į egzotiškas vietas ir dalijasi vaizdingomis kiekvienos kelionės nuotraukomis su abonentais.

Fitoniesversle. 7 insta-gražuolės, kurios sužavės jus idealia figūra

Jie niekada nepamiršta sporto ir nemotyvuoja kitų.

Sportininkas ar modelis? Pabandykite atskirti

kas yra prieš jus: viršelio mergina ar sporto čempionato nugalėtoja. Ne taip lengva suprasti.

Ankstesnis pranešimas Mes nerekomenduojame kartoti: jaudinantys triukai iš parkūro pasaulio
Kitas įrašas Prieš populiarumą: kaip garsūs futbolininkai atrodė būdami 17-os