Transporto pavadinimai vaikams | švietimo animaciją | Automobilių, lėktuvas, sraigtasparnis

Spalvingos lenktynės: kontrastų atstumas

Nuotrauka: Georgijus Nikanorovas

2017 m. Spalvingų lenktynių maršrutas ėjo aplink Lužnikų olimpinį kompleksą palei Novolužneckio Proyezdą ir Lužnecką pylimas.

Dalyviai įveikė 5 km per keturias spalvingas zonas.

Tai linksmos varžybos, kuriose džiaugsmingos emocijos yra svarbesnės už finišo laiką. Štai kodėl dalyvių rezultatai nebuvo matuojami. O pirmųjų trijų vyrų ir pirmųjų trijų moterų finišą teisėjai užfiksavo rankiniu būdu, - paaiškino lenktynių organizatoriai.

Stanislavas Mokinas tapo „Spalvingų lenktynių“ nugalėtoju rezultatu 14,35. Antrasis buvo Pavelas Adyškinas -15,19. Trečioji vieta atiteko Sergey Konyakin - 15.22.

Pirmoji tarp mergaičių finišo tiesiojoje buvo Julija Konyakina su rezultatu 16.46. Antroji buvo Alexandra Pavlyutenkova - 17.24. Trečiąją vietą užėmė Olga Tarantinova - 17.35.

Greitai bėgikai galės rasti savo nuotraukas oficialioje galerijoje. Kad galėtumėte lengvai rasti rėmelius dalyvaudami, turėsite važiuoti numeriu, kuriuo įvedėte startą.

Pats renginys tapo Maskvos maratono „Promsvyazbank“ organizatorių lenktynių serijos dalimi.

Artimiausios varžybos, kuriose galite dalyvauti:

Naktinės varžybos - liepos 15 d.
Sužinokite daugiau

Lužnikų pusmaratonis - rugpjūčio 13 d.

„Promsvyazbank“ Maskvos maratonas - rugsėjo 22 d.

10 Sunflower Garden Ideas

Ankstesnis pranešimas Triatlono uždarų patalpų lenktynės: Čempionato komanda laimi pirmąją vietą
Kitas įrašas Jevgenijus Isakovas: banglenčių sportas Rusijoje turi didelę ateitį