Žmogaus informacinė energetinė sistema || Čakros ir spalvos || Rūta Černiauskaitė

Lužnikų pusmaratonis: 7 faktai apie tai, kaip buvo

Pusmaratonio pradžioje

Į naujų varžybų startą išėjo apie 9000 žmonių.

Nekeičiant tradicijų

Lužnikų pusmaratonis įveikė vienu ratu pagrindinėmis sostinės gatvėmis. 21,1 km atstumas driekiasi Lužneckos, Frunzenskajos, Prechistenskajos, Kremliaus, Raushskaya ir Kosmodamianskaya krantinėmis. Vaizdingus pasaulinio garso Maskvos lankytinų vietų vaizdus įvertino ne tik sostinės gyventojai, bet ir užsienio bėgikai iš daugiau nei 34 šalių.

Nuotrauka : Maskvos maratonas

Viskas yra nauja

Kiekvienas finišo liniją perėjęs dalyvis gavo atnaujinto dizaino atminimo medalį.

Kovoje dėl čempionato

Olegas Grigorjevas tapo absoliučiu Lužnikų pusmaratonio nugalėtoju - 21,1 km nubėgo per 1: 09,17. Antras buvo Andrejus Safronovas rezultatu 1: 09.18. Trečiąją vietą užėmė Vitalijus Loginovas - 1: 10.27. Pirmoji tarp mergaičių prie finišo tiesiosios atėjo Julija Konyakina rezultatu 1: 18.00. Antrąją vietą užėmė Natalija Popkova - 1: 19.26. Trečiąjį rezultatą parodė Alla Sidorova - 1: 20.35.

Nuotrauka: Maskvos maratonas

Pusmaratonis be sienų

Be bėgikų, pusmaratonį tradiciškai įveikė ir rankininkai (neįgalūs sportininkai, važiuojantys specialiais dviračiais su mechanine pavara), ir pirmą kartą sportininkai su vežimėliais. Greičiausias lenktynininkas buvo Ruslanas Kuznecovas, o Vitalijus Gricenko užėmė pirmą vietą tarp neįgaliųjų vežimėliais važiuojančių.

Geras poelgis

Lužnikų pusmaratonį taip pat užkariavo 100 gerų gero fondo „Aritmetika“ bėgikų. Pirmą kartą gerų bėgikų komanda tapo tarptautinė: prie jų prisijungė Italijos atstovas. Fondo komandai pavyko surinkti 60 000 rublių. Visos surinktos lėšos bus skirtos našlaičių edukacinei programai „Šansas“ paremti.

Prisijungę

Šimtai žmonių finiše pasveikino nugalėtojus. Kiekvienas sirgalius varžybų metu turėjo galimybę sekti savo bėgiką, o tai leido jo nepraleisti prie finišo linijos. Tiems, kurie negalėjo atvykti ir nudžiuginti dalyvių, buvo galimybė tiesiogiai stebėti varžybas internete svetainėje ir varžybų socialiniuose tinkluose.