Miestas užmiega, bėgikai pabunda: kaip sekėsi „Naktinis bėgimas“ - 2017 m

Naktinis bėgimas subūrė labiausiai atsidavusius sportininkus iš skirtingų Rusijos vietų, o bėgti norintys garsūs žmonės negalėjo praleisti šio renginio: aktorius Andrejus Bocharovas , daugkartinis pasaulio, Europos ir Rusijos biatlono čempionas Aleksejus Kobelevas , dainininkas Vladas Topalovas , televizijos laidų vedėja Marija Komandnaja ir dainininkė Marija Kudrjavceva .

Nuotrauka: Maskvos maratonas

lenktynėse dalyvavo 6000 žmonių.

Naktinio bėgimo nugalėtoju tapo Igoris Maksimovas , įveikęs 10 km vos per 29 minutes 27 sekundes. Antrąją vietą užėmė Iskander Yadgarov su rezultatu 29,39. Trečias buvo Dmitrijus Safronovas - 29,40.

10 km atstumas vyko sostinės krantinėmis nuo Lužnikų iki Kristaus Išganytojo katedros.

Julija Konyakina antrus metus iš eilės tapo greičiausia. tarp mergaičių „Naktiniame bėgime“ - 10 km bėgti jai prireikė 35 minučių ir 1 sekundės. Julijai tai ypatinga pradžia - lygiai prieš metus ji ne tik užėmė garbingą pirmąją vietą, bet ir šimtų gerbėjų akivaizdoje priėmė santuokos pasiūlymą. Antroji pateko į finišo liniją Olga Tarantinova rezultatu 35 minutės 40 sekundžių. Trečioji vieta atiteko Annai Khryaschevai , jos laikas - 35,51.

Naktinio miesto gaiva, bėgantys kilometrai ir tūkstančiai spindinčių žmonių - šios lenktynės nepaliko abejingų ir penktą kartą patvirtino romantiškiausios ir laukiamiausios sezono pradžios statusą.

Sužinokite daugiau ir nepraleiskite kitų metų lenktynių.

Ankstesnis pranešimas Merginos dėmesio centre: kaip mes sukūrėme savo dieną „Adidas BASEMOSCOW“
Kitas įrašas Čempionas nuo vaikystės: kaip skiepyti vaikui meilę sportui?