Galite padaryti daugiau: 5 faktai apie 2018 m. Parolimpines žaidynes

Parolimpiada yra ilgas ir ilgas sportininko kelias, psichologinis įveikimas, nelygi kova su išoriniais veiksniais ir fizinėmis galimybėmis. Kiekvienas mūsų šaliai šiose varžybose atstovavęs sportininkas jau yra didvyris. Kiekvieną jų lemia sunkus likimas ir stipri istorija, galinti motyvuoti daugelį. Ne taip seniai buvo išleistas filmas Iš viršūnės apačios , paremtas tikra parolimpiečio Aleksejaus Moshkino istorija. Šis filmas yra dar viena galimybė pasinerti į parolimpinių žaidynių atmosferą ir suprasti, koks dviprasmiškas ir dramatiškas gali būti sportininko kelias į šias varžybas.

Savo atrankoje surinkome tik keletą faktų, kurių kiekvienas yra puiki priežastis pradėkite žavėtis mūsų komandos drąsa.

Nuotrauka: čempionatas

• Biatlono varžybose sportininkai iš Rusijos medalių įskaitoje užėmė pirmąją vietą, iškovodami 5 aukso, 5 sidabro ir vieną bronzos medalius.
  • Paralimpiada Phjončhane tapo 4-ia iš eilės, kurioje Rusijos slidininkė ir biatlonininkė Anna Milenina sugebėjo iškovoti aukso medalį. Anksčiau ji iškovojo aukso medalius 2006, 2010 ir 2014 metų olimpinėse žaidynėse.
  • Nuo pat dalyvavimo parolimpinėse žaidynėse pradžios Rusijos rinktinė niekada nebuvo palikta be medalių lygumų slidinėjime, Phjončongo parolimpiadoje ji tęsė šią tradiciją.
  • Per 2018 m. žiemos parolimpines žaidynes Rusijos sportininkams pavyko iškovoti 24 medalius: 8 aukso, 10 sidabro ir 6 bronzos.
  • PyeongChang žiemos parolimpiadoje Rusijos komanda vėl pateko į tris geriausias nacionalines komandas pagal iškovotų olimpinių medalių skaičių ir užėmė 2 vietą.

Mes didžiuojamės savo parolimpiečiais, būtent tokie žmonės padeda suprasti visą gyvenimo vertę. Mėgaukitės kiekviena diena ir praleiskite ją judėdami!

Ankstesnis pranešimas Vėl negavote pakankamai miego: kaip sekti miego kokybę?
Kitas įrašas Žodžiai, kurie keičia pasaulį: 9 motyvuojančios paskaitos